1. HNL Juniori: Dugopolje slavilo u gostima kod Slaven Belupa

0
11

Nogometaši NK Dugopolja su u drugom kolu u 1. HNL juniora upisali novu pobjedu, ovoga puta protiv momčadi Slaven Belupa.

Ekipe su utakmicu odigrali pred oko 100 gledatelja na terenu s umjetnom travom koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek Apaš. Sudačka ekipa bila je Ante Bundović, Nikola Kečkiš i Igor Babić. Konačni rezultat bio je u korist Dugopolja 1:2.

Prvi su ipak poveli domaćini. U 15. minuti Liklin i Brković kombinirali su na desnoj strani, nakon čega su povratnom loptom poslužili Mlinarića koji je snažno i precizno pogodio mrežu Dugopoljaca za 1:0. U drugom dijelu Dugopolje je u potpunosti preokrenulo susret. U 75. minuti Šušnjara je izjednačio za 1:1, a u 88. minuti Glavinić je postavio konačnih 1:2. Desetak minuta prije kraja susreta stoper Slaven Belupa Lisjak dobio je crveni karton srušivši napadača Dugopolja u izglednoj situaciji.

U sljedećem kolu juniori Dugopolja dočekuju momčad Hrvatskog Dragovoljca. Ta utakmica na rasporedu je za dva tjedna, odnosno 15.09. s početkom u 10:00 sati na stadionu Hrvatskih vitezova. Hrvatski Dragovoljac je posljednja momčad u poretku, a u prva dva kola izgubili su od Lokomotive (4:0) i Rijeke (1:3).