Jučer je u sklopu Dana općine Dugopolje,na školskom igralištu, održano natjecanje u obaranju ruku, šijavici, potezanju klipa i konopa. Natjecanje je organizirala konopaška udruga „Sv. Mihovil“.

U zanimljivom sportskom danu održala su se takmičenja u skoku udalj, potezanju konopa i obaranja ruku.

U skoku udalj najdalje je doskočio Ante Glavić sa 2.42m, Luka Marasović sa 2.26m i Roko Čulina sa 2.22m daljine.

U natjecanju obaranja ruku prvo mjesto je osvojio Josip Poleš, drugi je bio Petar Sević, dok je broncu osvojio Krešimir Krolo.

Zanimljivo je bilo i u potezanju konopa. Ovo je bio pravi momčadski sport. Nastupile su ekipe iz Pridrage, Škabrnje, Dubrave i domaćini iz Dugopolja. Pobjednici su bili momci iz Šabrnje koji su u finalu savladali Dugopoljce, dok je treće mjesto zauzela ekipa Pridrage. Osvajačima je nagrade uručio predsjednik Općinskog vijeća Joško Čelan.