Polufinale kupa: Dugopoljski MNK Hrvatski dragovoljac večeras protiv MNK Okruka

0
11

Dugopoljski malonogometni klub Hrvatski dragovoljac danas očekuje polufinalna utakmica županijskog kupa.

Dugopoljci su u četvrtfinalnoj utakmici, odigranoj prošlog petka na ŠC Gripe, bili uspješniji od momčadi MNK Dalmacija 2013. Popularni „Crni“ su itekako bili uvjerljivi protiv Sutinjana, što se vidjelo i na rezultatu koji je bio visokih 7:2 (3:0). Na poluvrijeme se otišlo sa prednošću Hrvatskog dragovoljca od 3:0, a istim ritmom igra je nastavljena i u nastavku susreta. Naši momci su postizali golove kao na traci, te su u jednom trenutku vodili sa 7:0, da bi na kraju ekipa Dalmacije uspjela postići dva „počasna“ pogotka. U listu strijelaca kod dugopoljske ekipe upisalo se čak sedam različitih igrača.

Večeras momčad Hrvatskog dragovoljca očekuje novi ispit. U polufinalnom susretu odmjerit će snage protiv momčadi MNK Okruk. Ekipa sa Čiova se pomučila za proći četvrtfinale gdje su igrali protiv MNK Mulina. Na kraju “regularnog“ dijela utakmice rezultat je bio 3:3, da bi se nakon toga pristupilo raspucavanju sa šest metara. Tek u petoj seriji Čiovljani su iskoristili priliku i nakon neuspješno izvedenog šesterca MNK Muline, poentirali za konačnih 5:6.

Drugi polufinalni par činile su ekipe MNK Solin i MNK Trilj. Solinjani su rezultatom 5:1 uvjerljivo prošli u finale gdje očekuju boljeg iz večerašnjeg ogleda.

Danas nas očekuje pravi polufinalni dvoboj. Hrvatskom dragovoljcu neće biti nimalo lagano u utakmici protiv Okruka. Kako su najavili u klubu, bit će ovo prvi pravi ispit u novoj sezoni za trenera Marka Galiota i njegovu momčad. Očekuje nas borbena i neizvjesna utakmica u kojoj će o pobjedniku odlučivati nijanse, pa možda i poneki pravi potez u posljednjim sekundama utakmice. Trener Hrvatskog dragovoljca na raspolaganju ima kompletnu momčad, za koju ne sumnjamo kako će pružiti ono najbolje što znaju.

Dođite večeras u 21:45 sati u malu dvoranu ŠC Gripe i podržite MNK Hrvatski dragovoljac u njihovom nastojanju ulaska u finale županijskog kupa u malom nogometu.