Seniori i juniori Dugopolja izgubili prvenstvene utakmice, Tomislav Kiš vjerojatno pojačanje u nastavku sezone

0
8

Druga HNL: Dinamo II se lako obračunao s Dugopoljem

U posljednjoj utakmici četvrtog kola Druge lige nogometaši Dinama II pobijedili su kao domaćini Dugopolje s 3:0.

Već u četvrtoj minuti Dinamo II je došao do startne prednosti, a strijelac je bio Mario Ćuže. Kasnije u drugom poluvremenu prednost su “podebljali” Antonio Marin u 64. i Hyunwoo Kim u 67. minuti.

Dinamo II je tako ostvario treću pobjedu u sezoni, dok je Dugopolje i dalje jedina momčad u Ligi bez osvojenog boda.

Druga HNL, 4. kolo: Dinamo II – Dugopolje 3:0 (Ćuže 4., Marin 64., H. Kim 67.), Varaždin – Hajduk II 4:2 (Miklić 29., Golubar 49., 77., Benko 74./Kovačević 4., Kreković 51.), Solin – Kustošija 1:0 (Ninčević 39.), Zadar – BSK 1:0 (Repić 14.), Međimurje – Sesvete 1:1 (Pajić 56./Jovičević 48.), Osijek II – Lučko 0:0, Hrvatski dragovoljac – Šibenik 1:1 (Ćorić 76./Roca 18.)

Prva HNL Juniori: Dugopolje nenadano izgubilo od Hrvatskog Dragovoljca

Iako su za razliku od svojih seniora, juniori Dugopolja u ovo kolo ušli kao favoriti to se na kraju ipak nije pokazalo kao krajnji ishod. Jučer su Dugopoljci na svom stadionu bili domaćini ekipi Hrvatskog Dragovoljca. Dragovoljac je do ovog kola bio posljednje plasirana ekipa tablice, dok se Dugopolje imalo stopostotni učinak.

Nakon dvije startne pobjede, juniori Dugopolja su nenadano poraženi sa 0:1. Strijelac za Hrvatski Dragovoljac bio je Josip Kesić u 22. minuti.

Juniori Dugopolja u sljedećem kolu gostuju kod momčadi Sesveta.

Tomislav Kiš vjerojatno pojačanje Dugopolja u nastavku sezone

Bivši napadač Hajduka Tomislav Kiš nalazi se na pragu potpisivanja za NK Dugopolje. Kiš se već neko vrijeme nalazi u Dalmaciji gdje sa prvom momčadi Dugopolja trenira od proteklog tjedna. Ugovor sa Bjelorusima je raskinuo te sada ima status slobodnog igrača. Ukoliko potpiše za Dugopolje to bi Kišu bio drugi boravak na stadionu Hrvatskih vitezova budući da je prije četiri i pol godine igrao na posudbi iz Hajduka.

Kiš, koji je bio vrlo perspektivan igrač Hajduka, nakon dresa bijelih igrao je u Belgiji (Kortrijk i Club Brugge), da bi prošlu sezonu zaključio igranjem u Bjeloruskom klubu Šahtjor Saligorsk u kojem je u 12 utakmica postigao 5 pogodaka.

Uprava kluba radi na papirologiji i na tome da registriraju Kiša kao novog igrača. Svakako da bi Kiš bio dobrodošlo pojačanje klubu koji se nalazi na posljednjem mjestu Druge HNL.