Selak bezobrazno odgovorio kritičarima: “Sretno svima s blatom i svinjama! A ja sam u modu đeronimooooo.”
Gostovanje umirovljenog pilota Ivana Selaka u emisiji Nedjeljom u dva izazvalo je silne reakcije. Jedni ga hvale (zbog napada na ministra Banožića) drugi kude i prozivaju da nije odgovorio na…





