Marina Logarušić, predsjednica HSP -a, Foto Dugopolje orgMarina Logarušić, predsjednica HSP -a, Foto Dugopolje org

Na izjavu Vučićeva ministra Vratine reagirala je predsjednica HSP -a Marina Logarušić.

Objavu prenosimo u cijelosti :

“Iznio je tvrdnju da se Hrvatsku, prema njegovu stajalištu, “mora na neki način kazniti” zbog, kako je naveo, “stravičnog učešća u Prvom svjetskom ratu, naročito u Drugom svjetskom ratu, te od početka devedesetih godina”.

➡️ Boris Bratina je junak nad junacima, pravi primjer Vučićeve politike. Što bi bilo da je ovako nešto izjavio kojim slučajem hrvatski ministar?

Benčić bi brzo tipkala na svojim društvenim mrežama kako je ovo nastavak ustaške politike, Kekin bi uzeo gitaru i pod spomenikom bana Jelačića otpjevao “Neki novi klinci” u znak isprike i ljubavi prema nekim novim federacijama gdje bi ovakvi iz naslova bili s nama u ljubavi bez granica, a Orešković predvodila marš s čudnim zastavama. Pupovac bi bio do neba ugrožen i zavapio za još 40 kulturnih centara.

Voljela bi da me svi gore iznenade i da izađu u javnost i jasno osude ovakvu politiku Srbije.

Neće, jer su licemjerni. – napisala je Logarušić

Foto: snimka zaslona