Glazbenik Siniša Vuco izabran je u subotu za predsjednika gradske organizacije HSS-a Splita. U N1 Studiju uživo govorio je o svojoj kandidaturi za gradonačelnika.
Kazao je da još nije službeni kandidat za gradonačelnika:
“Svi znaju da sam bio simpatizer HSS-a, to je stranka koja 117 godina postoji. Krešo Beljak je napravio vrhunski potez, sve ću učiniti da to dokažem. Popričali smo, trebao je dole lider da ojačamo stranku.
Prvo je stranka, potom lokalni izbori, nastojat ćemo ostvariti što bolji rezultat. 2011. kad sam zadnji put imao politički izlet, bio sam neovisni kandidat, ostvario sam peto mjesto. Iza mene su ostali Laburisti, HSS, HSLS…
Da se Grubišić tad nije kandidirao, sad biste razgovarali sa saborskim zastupnikom. Sad ćemo udružiti snage HSS i Vuco. Svježa sam snaga. Nikoga se ne smije podcijeniti. Nisam službeno još kandidat za gradonačelnika, mislim da ću to biti.”
