Foto; NK Osijek

Na facebook stranici NK Osijek 1947 koja prati i komentira sva zbivanja oko nogometnog kluba Osijek osvanuo je zanimljiv komentar odmah nakon jučerašnjeg remija s Goricom iz Velike Gorice.

Objava koja glasi “MUŠKARCI KOJI NISU ROD NEKA POĐU ZAMNOM I PONESU VIJENCE” jasno aludira da je NK Osijek potrošio sve kredite kod navijačkog puka, jer radi se o rečenici koja se izgovara na sahranama tijekom formiranja pogrebne kolone.

NK Osijek se ove sezone uporno bori sam sa sobom. Najgore je što se mora zaključiti kako je sve što se događa na Opus Areni tragična istina trenutka u kojem se nalazi Osijek.

Netko je bio bijesan, netko razočaran, neki su otišli u sarkazam, publika se na Opus Areni doslovce ruga osječkoj momčadi, ali iza svih tih emocija ostaje golema količina zabrinutosti za budućnost NK Osijek.