NAVIJAČI VOJVODINE BI DOGODINE U KNIN, PRIZREN, SARAJEVO,…
Najvatreniji navijači Vojvodine iz Novog Sada, “Firmaši”, podigli su sramotnu parolu u kojoj su upućene prijetnje i prizivanje na 1990-e godine. Naime, Novosađani su poručili da se “vraćaju” u Sarajevo,…

