Foto: Screenshot
Ivušić je s 27 godina jedan od najskupljih igrača Prve HNL. Transfermarkt ga cijeni na pet milijuna eura.

Nogometaši Osijeka spremni su za nastavak sezone u Prvoj HNL. Slavonski prvoligaš ostao je bez dva važna igrača, otišli su Laszlo Kleinheisler i Dion Drena Beljo.

No u nastavak sezone mogli bi i bez najvećeg imena, hrvatskog reprezentativca i brončanog iz Katra, riječ je o Ivici Ivušiću.

Golman Osijeka je navodno blizu neočekivanog transfera i to u ciparski Paphos. Osijek je odbio prvu ponudu, no Ciprani neće odustati. Velika im je želja Ivica Ivušić pa bi prema Osijeku trebali poslati novu, poboljšanu ponudu.

”Nema nikakvih pomaka u pregovorima, a naša politika nije komentirati svaku objavu u medijima. Radi se na transferima, no u idućih nekoliko dana ništa se neće dogoditi. Zanimaju nas dobri igrači, ali trenutno nemamo što konkretnije za reći”, rekao je klupski glasnogovornik Polybios Paliouras ciparskim medijima na pitanje o Ivušiću.

Ivušić je s 27 godina jedan od najskupljih igrača Prve HNL. Transfermarkt ga cijeni na pet milijuna eura.

U karijeri je upisao 128 nastupa za Osijek, a za reprezentaciju je odigrao pet utakmica.