Foto: Screenshot/Ilustracija

Nakon što sam služio građanima Washingtona 22 godine, zamolili su me da odem, poručio je LeMay u snimci svoje zadnje smjene. Cijepljenje je za policajce obavezno u Washingtonu, što je on odbio, prenosi Independent.

Policajac Robert LeMay (51) koji je dobio otkaz prije nekoliko mjeseci jer se odbio cijepiti, a nakon toga rekao kako ga guverner te države može ‘poljubiti u gu*icu’, preminuo je u petak. Bio je pozitivan na korona virus.

LeMay se snimio kako odlazi iz službe nakon što je dobio otkaz. 

“Nakon 22 godine što sam služio građanima Washingtona, zamolili su me da odem jer sam prljav”,  poručio je. 

“Ovo je zadnji put da me vidite u ovom automobilu, a Jay Inslee (guverner države Washington, op.a) me može poljubiti u gu*icu”, rekao je, donosi Direktno

U petak je šef policije u Washingtonu rekao kako je njegov bivši kolega preminuo. 

“Tužan sam zbog ove vijesti. Naše molitve su s njegovom obitelji i voljenima”, rekao je John R. Batiste i dodao kako je LeMay časno služio više od dva desetljeća. 

“Bili smo jako razočarani kad smo vidjeli da je otišao iz službe prije par mjeseci”, zaključio je. 

https://youtu.be/Da-jLkfejmE

Ivica R.