Misli Dida Andrijice (40): “Oj Zelenski ti se neboj rusa, Ustaša je iza svakog busa!!
Zdravi bili dico moja! Rujo napada i napada. Oće rujo slomit Ukrajinu. Ma mensečini da će anamo ruski medo slomit zube. Oni isprdak malekni putin, je već izgubijo! Eto ti…




