Sinoć je odigrana prva utakmica 4. kola između MNK Trilja i MNK Hrv. Dragovoljca Dugopolje.

U hladnoj triljskoj dvorani, ali s uzavrelom atmosferom na parketu, vodila se velika bitka od samog početka. Vidjeli smo puno prilika s obje strane, ali falili su golovi. Raspoloženi su bili vratari, Maretić i Bradarić, koji su “spustili roletu” na svojim golovima, pa se s rezultatom 0-0 otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu vidjeli smo rapsodiju golova, čak sedam. U 25. minuti Ivan Paleško, možda i najbolji pojedinac u redovima domaćih, zabija za 1-0. Taj se rezultat nije svidio njegovu imenjaku Kuvačiću koji ekspresno zabija u istoj minuti i postavlja na semaforu 1-1. U 27. minuti domaćini ponovo vode, pravi fliper se odvijao ispred gola Bradarića i najsretniji u toj situaciji bio je Zebić koji zabija za 2-1. Gosti nisu puno čekali na izjednačenje, u 30. minuti domaćini gube loptu na gostujućoj polovici, a Duje Klarić povlači kontru i zabija za 2-2 lijepim prolaskom pokraj usamljenog vratara domaćih. U 32. minuti prvi put vode gosti, strijelac je ponovno Klarić, koji neobranjivo šalje loptu u malu mrežicu i rezultat je 2-3. Nedugo nakon, domaćini kreću s igrom golman igrač, koja se na koncu nije pokazala isplativom. Dragovoljac se odlično branio, domaćini nisu imali ideju kako ugroziti gol gostiju. U 35. minuti kapetan Mandurić krade loptu i povlači kontru te sam završava akciju silovitim udarcem u lijeve rašlje, na semaforu je 2-4. Nastavili su domaćini s igrom golmana igrača u nadi da mogu do izjednačenja, ali od toga nije bilo ništa jer su u 38. minuti gosti ponovo presjekli dodavanje i u praznu mrežu loptu šalje Bepo Stojanov za 2-5. Domaćini su se pokazali kao tvrd orah, ali nedovoljno za moćne “Crne” koji, možemo reći, tradicionalno odnose bodove iz Trilja.