PRVI KORACI: Roma i Red Bull nisu dozvolili iznenađenje, Austrijanci obišli Klišku tvrđavu

Pogledajte kompletan pregled rezultata drugog dana turnira

0
66

Turnir ‘Prvi koraci’ se zahuktao, favoriti uglavnom pobjeđuju, ali dogodi se i poneko iznenađenje, a notirajmo i da su djeca iz austrijskog Red Bull Salzburga s velikim guštom obišla Klišku tvrđavu, odakle puca pogled na Split. Austrijanci, jednako kao i Roma, nisu dotvolili da ih netko iznenadi, što se ne može reći za bugarski Botev…

Rezultati turnira

Četvrtak, 29. ožujka 2018.

2006. godište:

RNK SPLIT – NK DEVETKA 0:1

AS MEĐUGORJE – NK OMIŠ 2:0

AS ROMA – PFC BOTEV 3:1

AS TRENČIN – NK ADRIATIC 5:0

HNK RIJEKA – NK PRIMORAC 0:0

NK MEĐIMURJE – NA KRPAN&BABIĆ 1:0

NK RUDEŠ – NK ORKAN 2:0

NK OSIJEK – NK ADRIATIC 2:1

RNK SPLIT – PFC BOTEV 0:2

AS TRENČIN – AS MEĐUGORJE 1:2

NK DEVETKA – NK DUGOPOLJE 0:2

FC RED BULL – NK RUDAR 10:0

NK GLAVICE – NK ORKAN 4:0

NA KRPAN&BABIĆ – NK DUBRAVA TK 0:3

HNK RIJEKA – NK RUDEŠ 2:0

AS TRENČIN – NK OMIŠ 1:1

PFC BOTEV – NK DEVETKA 2:3

NK OSIJEK – AS MEĐUGORJE 3:0

AS ROMA – RNK SPLIT 5:0

FC RED BULL – NK MEĐIMURJE 4:0

NK ORKAN – NK PRIMORAC 0:4

NA KRPAN&BABIĆ – NK RUDAR 5:0

NK DUBRAVA TK – NK MEĐIMURJE 0:0

2007. godište:

NK USKOK – NK ŽRNOVO 1:2

NK RUDEŠ – NA KRPAN&BABIĆ 1:2

NK KONAVLE – NK OMIŠ 1:1

PFC BOTEV – NK SPALATO 4:0

NK ADRIATIC – NK DEVETKA 2:0

HŠK ZRINJSKI – FK PIKSI 5:0

NK ČELIK – NK UNION 4:3

NK BROTNJO – NK SPINUT 1:1

RNK SPLIT – NK ŠN JOSO BEGO 4:1

NK TRIGLAV KRANJ – NK GLAVICE 2:1

HNK ŠIBENIK – NK SPALATO 8:1

NK DOMŽALE – NK VODICE 3:0

NK ČELIK – NK ŽRNOVO 1.0

HŠK ZRINJSKI – HNK JADRAN KS 3:0

ASD GIOVANE ANCONA – AS MEĐUGORJE 2:6

NA KRPAN&BABIĆ – NK OMIŠ 3:1

FK PIKSI – NK SOLIN 0:4

NK RUDEŠ – NA KONAVLE 0:1

NK TRIGLAV KRANJ – NK NA JOSO BEGO 2:0

PFC BOTEV – NK TROGIR 2:0

RNK SPLIT – NK GLAVICE 4:0

ASD GIOVANE ANCONA – NK VODICE 3:2

NK BROTNJO – NK DEVETKA 0:1

NK DOMŽALE – AS MEĐUGORJE 1:3

2008. godište:

NA KRPAN&BABIĆ – NK DALMATINAC 1:0

PFC BOTEV – NK SPINUT 1:2

NK ADRIATIC – NK KONAVLE 2:1

NK BUBAMARA – NK OMLADINAC 3:0

NK OMIŠ – USŠ SPORT TALENT 0:0

NK RUDEŠ – NK ČAPORICE TRILJ 4:0

NK ARBANASI – NK DUGOPOLJE 3:0

NK DEVETKA – HNK JADRAN KS 1:0

NK BUBAMARA – NK ADRIATIC II 2:1

HNK MOSOR – NK OMLADINAC 0:2

NK JUNAK – NK ORKAN 1:5

NK DUGOPOLJE – NK ČAPORICE TRILJ 4:0

NK RUDEŠ – NK ARBANASI 0:3

NK OSIJEK – NK PREČKO 1:0

NK ŽUPA DUBROVAČKA – HNK JADRAN KS 0:0

PFC BOTEV – NK ORKAN 3:1

HNK HAJDUK – NK DEVETKA 6:0

RNK SPLIT – NK PREČKO 0:1

GNK DINAMO – NK OMIŠ 3:0

NK OSIJEK – NK UNION 4:0

HNK HAJDUK – NK ŽUPA DUBROVAČKA 5:0

HNK ŠIBENIK – USŠ SPORT TALENT 2:0

NA KRPAN&BABIĆ – NK KONAVLE 1:6

NK ADRIATIC – NK DALMATINAC 1:2

2009. godište:

HNK HAJDUK – NK SOLIN 7:0

NK DEVETKA – HNK JADRAN KS 1:2

NK UNION – NK ŽRNOVO 5:0

HRNK ZMAJ – NK BUBAMARA 1:7

NA KRPAN & BABIĆ – NK SPALATO 1:4

NK PREČKO – NK NA JOSO BEGO 0:3

NK BRDA – NK ŽUPA DUBROVAČKA 7:0

HNK HAJDUK – NK DEVETKA 7:2

NK BUBAMARA – NK BRDA 4:0

HRNK ZMAJ – NK ŽUPA DUBROVAČKA 4.0

NK MEĐIMURJE – NK SOLIN 7:1

NA KRPAN BABIĆ – NK ADRIATIC 1:2

NK VODICE – NK OMIŠ 1:1

HŠK ZRINJSKI ( B ) – NK NA JOSO BEGO 1:2

NK PREČKO – NK ŽRNOVO 2:2

HŠK ZRINJSKI ( C) – NK BUBAMARA 0:9

HŠK ZRINJSKI ( B ) – NK UNION 9:1

HŠK ZRINJSKI ( C) – NK BRDA 2:2

2010. godište:

NK SPALATO – NK ADRIATIC 0:1

HNK JADRAN KS – USŠ SPORT TALENT 1:3

HNK HAJDUK – NK DUGOPOLJE 8:1

HRNK ZMAJ – NK DEVETKA 1.2

NK OSIJEK – NK SOLIN 2:0

NK BRELA – NK USKOK 2:2

NK SPINUT – NK BRDA 1:0

NK SPALATO – HRNK ZMAJ 8:0

HNK HAJDUK – HNK JADRAN KS 1:0

NK DUGOPOLJE – USŠ SPORT TALENT 0:5

NK ADRIATIC – NK DEVETKA 1:4

NK OSIJEK – NK BRELA 2:0

NK UNION – GNK DINAMO 0:6

NK SOLIN – NK USKOK 2:1

GNK DINAMO – NK SPINUT 5:0