Danas je u Dugopolju po kišnom i tmurnom vremenu i oko 100 gledatelja NK Dugopolje ugostilo ekipu NK Lučkog.

U prvom poluvremenu Dugopoljci su na terenu bili nadmoćniji i stvorili su više šansi. Gosti su se branili i tek pokoji put pokušali iz kontre. Prvu konkretniju priliku na utakmici imali su domaćini kada je u 11. minuti po desnoj strani Jurić prošao i ubacio u kazneni prostor ali Jelavić glavom s 10 metara puca ravno u vratara gostiju. U 16. minuti ponovno Jurić probija desni bok i ubacuje u sredinu, a ovog puta Rodić na 11 metara ne zahvaća najbolje loptu i njegov udarac prolazi pokraj gola. Gosti su imali tek par pokušaja iz kornera te jedan slobodan udarac s 30 metara udaljenosti ali nisu bili opasni za sigurnog Ćubića. U 36. minuti Nakić i Bosančić odlično kombiniraju u sredini terena i nakon duplog pasa Nakić s 20 metara puca ali malo iznad gola. U 39. minuti atraktivan pokušaj Rodića s ruba kaznenog prostora ali gostujući vratar odbija loptu u korner. Na odmor se otišlo rezultatom 0:0.

U drugom dijelu priliku su ponovno imali domaćini kada je nakon samo dvije minute igre Nakić pokušao s 20 metara iskosa ali lopta prolazi pokraj gola. U 56. minuti pokušaj gostiju udarcem iz daljine a udarac je išao ravno u dobro postavljenog Ćubića. U istoj minuti nova šansa igrača Lučkog, ovoga puta opasnija, no šut je odbijen u korner iz kojeg nije bilo opasnosti. U 65. minuti nakon dužeg vremena Dugopolje je stvorilo priliku. Novi bijeg po desnoj strani Jurića, dribla protivničkog igrača te ubacuje u sredinu gdje pokušaj Živkovića nije bio opasan za vrata Lučkog. U 68. minuti još jedan ubačaj Jurića, a ovaj put Jelavić sam sa deset metara loptu šalje ravno u naručje vratara gostiju. U 74. minuti nakon brze kontre gosti rade prekršaj i sudac dosuđuje slobodan udarac za Dugopolje. Radošević je nabacio u šestnaesterac ali Jelavić glavom s 12 metara nije bio precizan. Tri minute kasnije najbolja prilika za domaćine. Maglica je lijepo prošao po lijevoj strani napada, ušao u kazneni prostor i dodao do Jelavića koji iz dva puta nije uspio matirati vratara gostiju. Odmah u protunapadu Lučko dolazi u šansu ali dobar šut brani Ćubić. U 90. minuti Dugopolje je konačno došlo u zasluženo vodstvo. Domaćini su odigrali jedu brzinsku akciju u kojoj je lopta došla do Nakića u kaznenom prostoru, ovaj vara svog čuvara i dodaje desno do Rodića koji s lakoćom s 9 metara poentira sam ispred golmana Lučkog. U 92. minuti Rodić  na svojoj polovici oduzima loptu gostima, stvara se brza kontra u kojoj sami na vratara izbijaju Nakić koji dodaje za Živkovića i potonjem ispred praznog gola nije bilo teško zabiti za 2:0 Dugopolja.

U sljedećem, posljednjem kolu ove sezone, Dugopolje gostuje kod Solina.

NK Dugopolje – NK Lučko 2:0