Ovaj vikend ekipe RK Dugopolje odigrale su 3 susreta i zabilježile pobjedu i dva remija.

DJEVOJČICE A

U subotu su u sklopu 21. kola Županijske lige djevojčice svladale ŽRK Hoteli Makarska 26:17 (16:9). Od početka su djevojčice postavile čvrsto i lagano stvarale prednost od 6:2, 11:5 do 16:9 na poluvremenu. Najveću prednost su imale kod rezultata 22:12 u 31. minuti. Najefikasnije Mustapić sa 13 i Milić sa 10 pogodaka.

DJEČACI A

U nedjelju su u Opuzenu u sklopu 14. kruga 1. HRLDA – jug odigrali svoje susrete s RK Opuzenom i RK Dubrovnik i zabilježili dva remija. Kako se i očekivalo ove godine kod dječaka ništa se ne može predvidjeti. Prvi susret s RK Opuzenom završio je 12:12 (7:9). Od sredine prvog dijela bili su u zaostatku od dva tri pogotka. Ipak kraj prvog dijela i cijeli drugi dio dječaci su odigrali izvrsnu obranu, nedostajala je malo koncentracije u napadu da preokrenu susret ranije (dvije tehničke greške i promašen sedmerac na -1 sredinom drugog dijela). U 40. minuti na -1 ne koriste napad, ipak tada Perišić koristi neopreznost domaćina uzima loptu na centru i zabija za remi. Zadnjih 40 sekundi su se uspješno obranili.

Kad su se nadali da će u drugom susretu protiv RK Dubrovnika upisati pobjedu ponovno su pokazali svoju lošu stranu. Protiv jedne od najlošijih ekipa u ligi ponovno su odigrali dekoncentrirano, ali prije svega podcjenjivački.

Počeli su lepršavo u napadu zabijali, ali nikako nisu uspijevali povezati obranu i napad, kada bi zabili odigrali bi loše obranu, kad bi se obranili u napadu bi promašili zicer. Ipak uspijevaju u 36. minuti otići na 16:13, međutim ponovno slijedi nekoliko promašenih šuteva, izgubljena lopta i Dubrovčani 40 sekundi prije kraja zabijaju za remi 17:17. U posljednjem napadu nisu uspjeli zabiti za pobjedu. U prvom susretu 6 igrača se upisalo u strijelce, dok se u drugom susretu istakao A. Rogošić sa 8 pogodaka.

Uspjeli su prekinuti loš niz od prošlog vikenda, u klubu se nadaju pozitivnim rezultatima kada su akciji mlađi kadeti i dječaci B.