Sutra nas očekuje zanimljivi košarkaški dan

Must Read
Najnovije vijesti, zanimljivosti i događanja iz općine Dugopolje, Hrvatske i svijeta

Nakon što je prošlog vikenda momčad ŽKK Dugopolja odigrala zadnje kolo natjecanja Lige djevojčica/dječaka, ove subote ih očekuju tri nove utakmice.

Sinjani ipak uspješniji

U posljednjem kolu koje su igrale prije nekoliko dana, naša ekipa dočekala je momčad KK Alkara. Bila je to vrlo dobra i zanimljiva utakmica, pogotovo od strane domaćina. Nakon dugo vremena Dugopolje je odigralo u punom sastavu. U prvom dijelu utakmica je bila neizvjesna i poluvrijeme je završilo košem prednosti za Dugopolje. U nastavku susreta domaća momčad je radila više rotacija i Alkar je to iskoristio. Iako je do samoga kraja utakmica bila neizvjesna, Sinjani su odnijeli bodove iz Dugopolja. Trener Stipe Čipčić je rekao:

Napokon smo odigrali u punom sastavu. Prve dvije četvrtine smo igrali utakmicu u “egalu” na pogon vanjske trojke Radovan, Ževrnja, Perišić. U drugom dijelu na naplatu je došla naša mala rotacija s sedam igrača, no cure se nisu predavale i održavale su minimalnu razliku do kraja utakmice. Moram napomenuti da je ovo jedna od boljih utakmica u sezoni i da nam to može biti putokaz za dalje.

ŽKK Dugopolje – KK Alkar 39:46

ŽKK Dugopolje: Radovan (19), Ževrnja (10), Perišić (6), Vladović, Ravlić, Kardum, Mustapić N. (3), Mustapić I. (1), Smodlaka

Sutra su na rasporedu novi dvoboji

Ove subote u Školsku dvoranu Dugopolje dolaze košarkaške momčadi sa Brača. na rasporedu su tri utakmice, jedna prijateljska i dvije službene. Prijateljsku utakmicu odigrat će najmlađi članovi rođeni 2007./2008. godište, a utakmica počinje u 9:30 sati. U preostale dvije utakmice koje će se igrati radi se o zaostalim susretima koji nisu odigrani u prvom dijelu prvenstva. Prvo će svoj ogled imati 2005./2006. godište s početkom u 10:30, a zatim i momčadi 2004./2005. godište koji će na parket izaći u 11:30 sati. Trener Stipe Čipčić je u najavi rekao:

Očekuje nas vrlo bogat i zanimljiv dan. Prvo imamo prijateljski susret „mališa“, a nakon njih i dvije službene utakmice koje smo trebali igrati na Braču ali ipak ih s odgodom igramo sada u Dugopolju. U ovim natjecateljskim susretima šansu ćemo dati svim curama da odigraju i da se pokažu u najboljem svjetlu, makar patio rezultat. Moramo vidjeti na koga možemo računati za daljnji nastavak prvenstva.

Raspored susreta:

9:30 ŽKK Dugopolje – KK Brač (2007./2008.)

10:30 ŽKK Dugopolje – ŽKK Brač (2005./2006.)

11:30 ŽKK Dugopolje – KK Brač (2004./2005.)

Latest News

Biskup Križić na 76. obljetnicu Bleiburške tragedije izrazio čuđenje što je izjava jednoga saborskog zastupnika da je poslije rata trebalo biti mnogo više ubijenih,...

Biskup Križić na početku homilije rekao je da „naša domovina nije teritorijalno velika, ali usprkos tome ima premnoga mjesta koja su...