Granić o Nobilu, generalima, zamolbi: “UDBA-ina medicinska agonija već dugo kontaminira hrvatski javni prostor i proizvodi ozbiljnu političku dramu”!
Politički analitičar Ivica Granić za portal Direktno napisao je komentar na aktualnu temu oko pomilovanja Josipa Perkovića i Zdravka Mustača. Preko volje komentirajući nastale komplikacije oko žilave UDBA-e moj stari…




