Sinoć se u trogirskoj dvorani Vinko Kandija odigrao odgođeni susret 15. kola 1. županijske malonogometne lige u kojem su domaćini MNK Okruk ugostili MNK Hrvatski dragovoljac ATVP.

U utakmici su gledatelji vidjeli dva različita izdanja Crnih. Dugopoljska ekipa ponovno je nastupila oslabljena za nekoliko vrlo važnih igrača. U sami susret igrači Hrvatskog dragovoljca ušli su pomalo nervozno, što se odrazilo i na to da nisu odigrali posebno kvalitetno u napadu, te su zabilježili i loše obrambeno izdanje u prvom dijelu. Slična igra s obje strane nije pružila neki lijepi i povezani nogomet, no u svemu tome iskusni domaćini su se bolje snašli i zabili četiri pogotka. Za prvi gol na utakmici čekalo se do 11. minute kada je Grabovac zabio za 1:0. Na 2:0 u 15. minuti povisuje Validžić. Samo minutu kasnije već je 3:0 kada je strijelac bio Rade. Igrači Hrvatskog dragovoljca nikako se nisu mogli organizirati bilo u obrani ili napadu. Domaćini su do kraja poluvremena zabili još jedan pogodak kada je u 18. minuti na 4:0 povisio Grabovac. S tim rezultatom otišlo se na odmor.

U drugom poluvremenu sasvim drugačija igra Crnih. Odličan ulazak Hrvatskog dragovoljca u nastavak susreta pružio je vrlo uzbudljivo drugo poluvrijeme. Na teren kao da je izašla neka nova momčad Crnih koji su igrali presing od prve do posljednje minute drugog dijela. Takva igra urodila je plodom. Već u 2. minuti igre u nastavku Viljac je zabio autogol i Crni su smanjili na 4:1. Iako su stalno napadali, a domaćini praktički nisu prešli centar, dugopoljska momčad nije uspijevala postići novi pogodak. U tom im je u nekoliko navrata dobrim reakcijama odmogla i obrana domaćina od čijeg se bloka lopta odbijala iza gola. Za novi pogodak čekalo se do 33. minute kada je Novaković smanjio na 4:2. Od tog momenta Crni su zaigrali na sve ili ništa i s igrom vratar/igrač još više pritisnuli domaćine. Novaković je drugim pogotkom, kojeg je postigao u 36. minuti i smanjio na 4:3, doveo utakmicu u potpunu neizvjesnost. Domaćini su u drugom dijelu bili vidno nervozni te su skupili veliki broj akumuliranih prekršaja. Jedan takav donio je u 38. minuti priliku Crnima da iz izravnog udarca dođu do izjednačenja, no Rončević je neprecizno gađao desne rašlje i lopta je otišla iznad gola. Utakmica je zaključena pobjedom Okruka rezultatom 4:3.

Na kraju susreta ostaje žal za boljim izdanjem Crnih u prvom poluvremenu, no piše se pobjeda za domaćine. Ovim dvobojem kompletirano je 15. kolo, nakon kojega prve Bačvice imaju 40 bodova, Solin 37, dok Hrvatski dragovoljac ATVP ima osvojenih 36 bodova.