Košarkašice u Zadru poražene od Škabrnje

0
3

Jučer je u zadarskoj dvorani Jazine odigrana utakmica redovnog kola kategorije U15 košarkaškog prvenstva. U ovom dvoboju momčad ŽKK Škabrnje dočekala je ekipu ŽKK Dugopolja.

Nakon pobjede koju su cure iz Dugopolja ostvarile prošle subote u Solinu otišle su u Zadar s nadom da isto mogu ponoviti i u susretu s Škabrnjom. Nažalost to se nije dogodilo i momčad sa zadarskog područja slavila je u njihovom međusobnom dvoboju. Ponesene dobrim rezultatom iz Solina, cure iz Dugopolja su nonšalantno ušle u susret što se na kraju osjetilo na igri i rezultatu. To je iskoristila ekipa Škabrnje koja je do poluvremena vodila s 15 koševa razlike. Do kraja susreta Dugopoljke su se vratile na 3 koša zaostatka ali domaća ekipa je uspjela zadržati prednost i pobijediti. Trener Stipe Čipčić o utakmici je rekao:

– Jako loša utakmica naših cura i zaslužena pobjeda Škabrnje. Najbolju utakmicu odigrala najmlađa sudionica Ivana Baričević koja je 2007. godište s postignutih 15 poena. Cure su lagano ušle u utakmicu i to im se osvetilo na poluvremenu kada je bilo čak 15 peona prednosti za Šakbrnju. U zadnje tri minute ulazimo s 3 poena razlike ali nije išlo. – zaključio je Čipčić.

Curama je do kraja prvenstva ostao još jedan dvoboj. Ta utakmica u kojoj će dočekati momčad ŽKK Raguse igra se sutra s početkom u 15:45 sati u dvorani OŠ Dugopolje.

ŽKK Škabrnja – ŽKK Dugopolje 69:58

ŽKK Dugopolje: Rogošić (7), Perišić (4), Armanda, Baričević (15), Smodlaka, Plazibat (13), Perišić (19), Babić